Михайло Гросуляк запрошує на І ярмарок «Галицька дефіляда»

  Опубліковано   Опублікував   Немає коментарів

plak 2

25 серпня в Тернополі у музейній ресторації «Старий млин» відбудеться перший ярмарок з нагоди Дня народження України «Галицька дифіляда».
«Сьогодні ми стикнулися з дуже серйозною проблемою – пошуком якісних натуральних продуктів. Ми часто не знаємо, що їмо – настільки зараз багато додають підсилювачів смаку та іншої «хімії». Якісний продукт простій людині практично не можливо і лабораторій потрібних в Україні не має. Тернопільщина аграрна область і сам Бог велів вирощувати тут екологічно чисті продукти. Цим ми можемо привабити і тих самих туристів. Але зв’язок між містом і селом зараз практично відсутній – фермери не можуть збути свою продукцію, а люди купити якісний продукт. Тому настав час саме рестораторам відроджувати зв’язки між виробниками і споживачами. Заклади, які входять у «Самогонну ресторацію», першими зробили цей крок, показали приклад, проклали місток до особистих сільських господарств та фермерів. Тому закликаю всіх рестораторів в Україні розвивати ферми. Це створення нових робочих місць, зайнятість, виховання молоді тощо. Тобто, продовження галицьких традицій, відродження Господарів, якими славилася, з прадавніх часів, наша земля. Я мав розмову з мером Тернополя, з даного приводу, і сподіваюся на його підтримку. Якщо нам вдасться надати цьому руху масовості, то це стане справжньою перлиною Тернополя, принадою для туристів», – розповів Економічному погляду власник «Старого млина» відомий тернопільський ресторатор Михайло Гросуляк.
У програмі ярмарку:
– частування від Господаря,
– продаж фермерських продуктів,
– показ Борщівських вишиванок.
Гостей заходу розважатимуть самобутні творчі колективи: ансамбль етнічних барабанів, «Веселі галичани», «Лемківський двір».

Категорії: Новини