Свято сиру і вина. Львів, 18-20 жовтня

  Опубліковано   Опублікував   Немає коментарів

IMG_5321 2

Вишукані та водночас демократичні продукти – сир та вино – представлять на IV Міському святі Cиру і Вина, яке відбудеться 18-20 жовтня у подвірї Палацу Потоцьких на вулиці Коперніка. Протягом трьох днів гості свята матимуть змогу відвідати рекордний Ярмарок сирів та вина, забави, конкурси, концерти музичних колективів, та багато іншого.

IV Міське свято Сиру і Вина— це гарна нагода більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові та Україні, відвідати ярмарок, забави, різнопланові розважальні акції, анімації, конкурси, концерти фольклорних колективів та, безумовно, скуштувати доброго сиру та хорошого вина. Адже мало хто пам’ятає, що культура споживання вина в Галичині триває щонайменше з 11 століття. Що більше, свого часу Львів був виробником вин – до 17 століття, коли відбулася зміна клімату, навіть теперішній парк Високий замок був засаджений виноградом. Пізніше вину культуру підтримували численні львівські італійці.

Головною подією свята стане «Гігантська давильня винограду», де тонну винограду перетворять ногами на сік, а в майбутньому на вино. На минулорічному «Святі Сиру і Вина» вперше опанували це давнє мистецтво, таким чином започаткувавши традицію фестивального вина. Відтак, тепер усі гості IV Міського свята Сиру і Вина зможуть скуштувати фестивальне вино урожаю 2012 року.

Уже традиційно у рамках Свята відзначають «День Львівського Сирника» — усіх охочих пригощають гігантським львівським сирником, спеченим за давніми рецептами. Також на святі відбудуться винні дегустації, де справжні поціновувачі зможуть насолодитися винами господарств України та виномаркетів і вибрати напій до душі. Також усіх гостей «Свята сиру і вина» чекають майстер-класи з виготовлення сирних коників, унікальні винні портрети, виступи гуртів, вечірні кінопокази.

Категорії: Новини